top of page

O nas

Zbyt często klienci myślą o ogrzewaniu za późno, czyli kiedy już są gotowi się wprowadzić, bądź gdy układają podłogi

Zaczęło się w 1992 r. kiedy nastały lepsze czasy i zdobyliśmy już doświadczenie wystarczające by świadczyć profesjonalne usługi na oczekiwanym przez klientów poziomie.

Tworząc dla naszych Was oczekujemy od siebie, aby efekt końcowy stał na wysokim poziomie, był tani w eksploatacji, wyróżniał się ekologicznymi nowinkami technologicznymi, abyś mógł nas dalej polecić. Z tego powodu bierzemy udział jedynie w kilkudziesięciu projektach rocznie, do których się dobrze przygotowujemy i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Rynek kieruje się swoimi prawami, instalatorzy robią dużo, szybko i wszędzie tak samo, wielokrotnie sprzedając towar niskiej jakości, który stosunkowo szybko wymaga wymiany lub renowacji. Nie jest łatwo znaleźć dobrego wykonawcę.

My zaczynamy już na etapie projektu, który przygotowujemy w oparciu o plan domu, uwzględniając oczekiwania i możliwości klienta. Nie zgadzamy się z niską jakością, nie akceptujemy jednorodności i pośpiechu, nie sprzedajemy towaru z marketu.

 

Każdy klient jest dla nas ważny i każdy nas chwali zarówno po zakończeniu prac, jak i wiele lat później.

Chcemy usłyszeć o Twoich potrzebach, wskazać Ci odpowiedni kierunek, doradzić dobór rozwiązania, by spełnić długo upragnione marzenie.

Z kim współpracujemy?

Wentor.png
Ciepłotech.png
Tece.png
grundfos.png
MCZ.png
ESBE.png
Mitsubishi.png
Roth.png
Auer.png
bottom of page